Znamení zvěrokruhu nás ovlivňuje více, než jsme tušili. Prozradí i to, jak zvládáte špatnou náladu

Přiznejme si to, každý z nás touží po blaženém životě bez problémů a po neustálém úsměvu na tváři. Bohužel ale nežijeme v pohádce a někdy nás špatná nálada přepadá častěji, než bychom chtěli. Ať už je příčinou špatný provoz cestou do práce, pozdní příchod na důležitou schůzku nebo příliš mnoho špinavého nádobí ve dřezu, vždycky přijde něco, co naše veselí srazí o něco blíže k zemi. Ovšem každý člověk reaguje na stejné podněty odlišně. Z velké části za to může znamení zvěrokruhu, díky kterému lze předvídat, jak se daná osoba bude chovat, když ji přepadne špatná nálada. Pokud věříte ve hvězdy a jste zvědaví, jak je na tom vaše znamení, najděte sebe nebo své blízké v následujícím seznamu.

Beran (21. března – 19. dubna)

Tomuto znamení vládne Mars, planeta zvířecí vášně, což znamená, že špatná nálada Berana je stejně ohnivá jako jeho osobnost. Berani jsou náchylní k prudkým výlevům, výbuchům a impulzům, takže v takové chvíli bude lepší, když se jim vyhnete.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci jsou nejvíce spokojeni, pokud jsou uspokojeny jejich potřeby a pohodlí, takže během špatné nálady okamžitě hledají klid a bezpečí tím nejlepším způsobem, jaký znají – dají si šlofíka klidně na několik hodin, objednají drahé jídlo nebo utratí obrovské množství peněz za věci, které prostě musejí mít.

Blíženci (21. května – 20. června)

Znamení ovládané větrem, u kterého můžete očekávat špatnou náladu připomínající tornádo v uzavřené sklenici. Prakticky se odrazí od stěny a nechají se pohánět svou vlastní energií vpřed. Tady je lepší vrátit se, až se jejich nálada o něco zlepší, jinak na vás mohou vyskočit jen proto, že jste na ně promluvili.

Rak (21. června – 22. července)

Rak může být milující a veselý v jednom okamžiku a podrážděný a plný emocí v další vteřině. Má tendenci ustupovat do své skořápky, přeruší veškerý kontakt a utichne. Po nějaké době strávené v samotě, co se bude litovat, vyleze ven a opět se u něj objeví slunná a veselá nálada.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev je často tou nejhlasitější osobou v místnosti a tento fakt se nemění ani ve chvíli, kdy ho přepadne špatná nálada. Pokud se Lvům nebude něco líbit, ujistí se, že o tom budou všichni vědět. Ať už se rozhodnou pro jakýkoli způsob vyjádření, jejich špatná nálada je stejná jako jejich život – v centru pozornosti.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny budou kritické vůči všem a všemu, budou vás důkladně rozebírat, dokud neskončíte v slzách. Panny ovládá Merkur, planeta komunikace, takže když mají kyselou náladu, můžete se vsadit, že jejich slova budou použita jako zbraň proti vám.

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy vás mohou doslova „zabít svou laskavostí“. Z vnějšku budou působit vždy zdvořile, usměvavě a půvabně, ale uvnitř se budou dusit. Trvalo by vám hodně dlouho, než byste Váhy vyprovokovali do stavu konfliktu. Ale nenechte se zmást sluníčkovým vzhledem, toto znamení se vás pokusí zmanipulovat a dostat tam, kam potřebuje.

Štír (23. října – 21- listopadu)

Pokud se s někým opravdu nechcete potkat, je to Štír ve špatné náladě. A pokud jste navíc vy tím důvodem, proč je Štír rozzlobený, doporučujeme vám opustit zemi. Jakmile je toto znamení nešťastné, stává se neuvěřitelně majetným, pomstychtivým a odhodlaným. Nikdy nevíte, co udělá a upřímně, asi to ani nechcete vědět.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Je velmi obtížné představit si veselé a optimistické Střelce ve špatné náladě, ale jakmile se tak výjimečně stane, začínají se podobat svému ohnivému protějšku, Býkovi. Mohou být bezohlední, výbušní a vražedně upřímní. Ačkoli jejich špatná nálada rychle odezní, věci, které vyřkli, ve vás rozhodně zůstanou.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi jsou přirozeně chladní, příjemnou a starostlivou povahu od nich moc nečekejte. To také znamená, že při špatné náladě mohou přejít z chladného stavu přímo do mrazivého – budou pesimističtí, temní a nekompromisní, takže je rozhodně lepší se jim vyhnout.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Když se Vodnáři necítí dobře, ignorují své pocity. Budou úzkostní, nervózní a budou situaci co nejvíce přehánět, jakmile nebudou mít svou náladu pod kontrolou.

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby a špatná nálada, to znamená topení ve vlastních slzách. Jsou velmi emotivní, budou se trápit, litovat a mít tendenci k sebedestruktivním stavům.

Jak dopadlo vaše znamení? Dozvěděli jste se o sobě nebo svých známých něco navíc? Dejte nám vědět, jak na tom jste a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: womenworking.com