Znamení zvěrokruhu seřazená podle největších předpokladů k rozvodu. Jak dopadlo to vaše?

Manželství je jedním z největších dobrodružství, které dva lidi mohou zažít a přesto, že začínají s tím nejlepším záměrem, někdy jim hvězdy prostě a jednoduše nejsou nakloněny. Nikde není jasně psáno, zdali určitá manželství vydrží či nikoliv, ale astrologie nám může poskytnout určité náznaky, jaké prvky mohou vztah trvale poškodit. Zde jsou znamení, která jsou nejpravděpodobněji odkázaná k rozvodu, seřazená od těch nejčastějších.

Kozoroh

Kozorozi mají spoustu kvalit, jsou inteligentní a upřímní, ale také jsou dobře známí tím, že se více starají o sebe než o druhé. Neoplývají žádnou tolerancí k těm, kteří vidí věci jinak než oni. Nejlepší věcí, kterou může Kozoroh ve vztahu udělat, je uvolnit se a snažit se pochopit svého partner.

Vodnář

Nezávislost a přelétavost jsou dvě zásadní vlastnosti Vodnářů, z nichž ani jedna není vhodná pro manželství. Člověk s tímto znamením je skvělým kamarádem a bavičem, ale dlouhodobý vztah s ním může být opravdu vyčerpávající.

Panna

Panny jsou krásní a silní lidé a většinou dokáží ze svého partnera dostat to nejlepší tím, že mu pomáhají dosahovat svých cílů a přemýšlet nad budoucností. Nicméně mají také tendence k pocitům frustrace, jakmile věci nevycházejí tak, jak by chtěly. Pro šťastné manželství s Pannou udělejte vše, co bude ve vaší moci. Takové chování totiž pro Panny hodně znamená a na oplátku mohou být velmi věrnými partnery.

Střelec

Rození cestovatelé, ohnivé znamení plné odhodlání. Život se Střelcem může být velmi zábavný a plný dobrodružství, ale také může vést k vážným problémům. Jelikož jsou dobře známí svou netrpělivostí a nedostatkem diplomacie, jejich partner se musí obrnit hroší kůží a naučit se ocenit jejich spontánní chování.

Štír

Štíři jsou extrémně vášniví jedinci, kteří dokáží ocenit druhé lidi, pokud dostanou na oplátku stejný obdiv. Láska se Štírem může být ta největší, kterou zažijete, ale musíte si být vědomi jejich silné žárlivosti. Od svých partnerů očekávají hodně. Pokud jste upřímným a milujícím partnerem, bude i Štír ideálním protějškem pro vás.

Beran

Láska se zvědavým, vášnivým a milujícím Beranem může trvat celý život, pokud jeho partner zvládne všechny jeho osobnosti. Toto znamení oplývá energií a není vždy stabilní. Má tendence neustále zkoušet nové věci, a proto se občas stane, že udělá špatné rozhodnutí. Budete muset najít způsob, jak ocenit jeho energii a zároveň mu pomoci v rozhodování.

Ve čtení článku pokračujte na další stránce