Zpočátku byli toulaví psi vůči blížícím se cizincům skeptičtí. Neodolali však lákavé vůni jídla, a nakonec se rozhodli jít oběma ženám vstříc

Hope for Paws, organizace pro záchranu zvířat, nedávno obdržela telefonát, který ji informoval o dvou psech opuštěných v poušti. Alex Babcock a Joann Wiltz okamžitě vyjely na místo, aby psy zachránily. Když dorazily, potkaly na místě Andrewa, muže, jenž toulavá zvířata objevil. Psi se nejdříve báli, ale laskavé ženy si brzy získaly jejich důvěru.

Psi se nejdříve báli

Psi začali na záchranářky štěkat. Laskavé ženy si však získaly jejich důvěru tím, že jim podaly kousky hamburgeru, aby si pochutnali. Zpočátku byli psi vůči blížícím se cizincům skeptičtí. Neodolali však lákavé vůni jídla, a nakonec se rozhodli jít oběma ženám vstříc. Lidé, kteří nabízejí jídlo, přece nemohou být zlí.

Dostali originální jména

Psi dostali originální jména Ragnar a Ronin. Při krmení Ragnara Alex rychle a něžně omotala vodítko kolem psího krku, aby ji mohl později následovat a neutekl. Stejný trik provedla i s Roninem. Psům naštěstí vodítka vůbec nevadila. Vesele vrtěli ocasem a dopřávali si pochoutky, které ženy donesly s sebou.

Záchrana probíhala naprosto hladce

Záchranářky se se psy chvíli mazlily a poté je naložily do své dodávky. Psi následovali hlavně Alex, která měla v rukou tašku hamburgerů. Andrew hodil kus jídla do klece položené na zemi, aby nalákal Ronina. Bezpečně ho uvěznili uvnitř. Nejprve však museli vyzvednout Ragnara a uložit ho do jeho klece, která byla uvnitř dodávky. Všichni brzy odjeli do Los Angeles. Po příchodu do záchranného centra dostali Ragnar i Ronin bublinkovou koupel. S koupáním neměli sebemenší problém, užívali si ho. Po náležité očistě se psi cítili příjemně a svěže.

Brzy našli nové domovy

Psi byli brzy převezeni do LA Animal Rescue, jejich pěstounského domova. Tam si strávený čas moc užívali. Chodili spolu ven a pili vodu z potoku. Ragnar a Ronin byli brzy připraveni odejít do svých nových milujících domovů, kde mohli poznat, co znamená láska a rodina.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com