Způsoby, jak v posteli získat větší sebevědomí. Nalaďte se a obdivujte se

Je v pořádku, pokud neustále nepřekypujete sebevědomím. Nastanou chvíle, kdy se můžete cítit nepříjemně, trapně a trochu zklamaní svým tělem. Spousta lidí se tak cítí, jakmile dojde na sexuální aktivity s jinou osobou, protože situace vyžaduje, aby vyšli ze své komfortní zóny a zcela se před druhým člověkem odhalili. Zde je několik způsobů, jak se během sexu cítit sebevědomě.

Obdivujte se

Podívejte se na sebe do zrcadla a zkuste se obdivovat. Najděte na svém těle místa, na která jste náležitě hrdí. Čím více budete v souladu se svým tělem, tím více se budete moci před svým partnerem uvolnit.

Prozkoumejte, co se vám líbí

Nespěchejte. Začínáte-li předehrou, zkuste zjistit, co vás vzrušuje. Pokud se vše schyluje k orálnímu sexu, pak si dejte na čas, abyste pochopili, zdali raději dáváte či přijímáte. Když si uvědomíte své preference při pohlavním styku, získáte ještě větší jistotu.

Mluvte se svým partnerem

V sexu je více než důležitá komunikace. Musíte svému partnerovi sdělit své touhy, dokonce dát najevo i to, co se vám vůbec nelíbí. Pokud mezi sebou nebudete mluvit, nikdy nebudete spokojení. Ani jeden z vás. Čím více v posteli potlačujete své myšlenky, tím větší je propast mezi vámi a vaším partnerem.

Správně se nalaďte

Abyste věděli, co vás dostane do nálady, musíte se nejprve podívat do svého nitra a pochopit, co vás vzrušuje. Pokud vám poslech nějaké příjemné, pomalé hudby nebo pití dobrého vína pomůže cítit se lépe, jděte do toho a pomozte si. Nevylučujte některé věci jen proto, že vám nepřipadají „přirozené“.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Buzzfeed.com