Zvědavost se nevyplácí. Otec bleskurychlou reakcí zachránil synovi život

Co nejhoršího by se vám mohlo stát? Ať už vás napadne cokoli, zkuste se zamyslet znovu. Tento muž by vám mohl vyprávět, jakou hrůzu zažil. My si dnes jeho příběh vypůjčíme a povíme vám, jak musel zachraňovat svého tříletého syna, který spadl do otevřeného kanálu.

Zvědavost se nevyplácí

Nešťastná událost mužem bezpochyby otřásla, ale jeho rychlé myšlení a hrdinský čin zachránily jeho synovi život. Na níže uvedeném videu můžete jasně vidět, jak zvědavé dítě zkoumá prasklý kryt šachty. Váhá a na chvíli se zastaví, než se rozhodne udělat krok vpřed. Bohužel, tento pohyb se stal pro něj velice nebezpečným. Poklop nedokázal unést jeho váhu a k hrůze jeho rodičů spadl přímo dolů.

Rychlost a bystrost

Jeho otec však rychle skočil do akce. Nejprve se pokusil slézt do díry, aby pomohl chlapci ven. Brzy si však uvědomil, že vstoupit nejdříve nohama není nejlepší způsob, jak se dostat k synovi. Takže se naklonil a natáhl ruce pro dítě.

Pomohli i kolemjdoucí

Okolí se nezdráhalo pomoci. Jeden z kolemjdoucích držel otce za košili, aby také nespadl dovnitř. Díky tomu muž dosáhl rukama až k synovi a vytáhnul jej zpět do bezpečí. Naštěstí nebyl nikdo zraněn, kromě několika modřin a škrábanců. Ovšem to bylo jen velké štěstí. Všechno mohlo být mnohem horší.

Tento chlapec má veliké štěstí, že jeho otec dokázal jednat tak rychle. Zachránil mu život. V tuto chvíli nezbývá než doufat, že poklop je již řádně opraven.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Happiest.net